Vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele kontrollitakse ka Kuressaare teatris 9. augustist  üritustel osalejate COVID-19 vastu vaktsineerimis- ,  läbipõdemis- või negatiivset testi märkivaid tõendeid. Täpsem info allpool Külastajate meelespeas. Vajalik on kaasa võtta ka isikut tõendav dokument.

Teatri kassa on avatud:

E,T kell 16:00- 18:00
K,N,R kell 11:00- 14:00
ja 1 tund enne ürituse algust.

Pileteid saab osta ka Kuressaare Teatri veebilehelt, Piletimaailma müügipunktidest üle Eesti ja internetist www.piletimaailm.com.
Piletimaailma müügipunktid Kuressaares asuvad Kuressaare Kultuurikeskuse, Saaremaa Kaubamaja, Auriga ostukeskuse infoletis.

Piletihinnad

Pileti hind koduetendustel on 17 € , sooduspilet 14 € / 12 €.
Lasteetenduste pileti hind on 9 €, sülepilet 4 € (kuni 2 aastane laps).
Kinopileti hind on 5 € / 4 €.
Eri- ja suveprojektidele ning väljasõidu etendustel kehtivad eripiletihinnad.

Sooduspilet kehtib: lastele, õpilastele, tudengitele, pensionäridele, invaliididele ja gruppidele alates 10 inimesest.
50% piletihinna soodustus täiskasvanute etendustele kehtib: Perekaardi omanikele, Näitlejate Liidu ja Teatriliidu liikmetele.

Palume etendusele tulles kaasa võtta soodustust võimaldav dokument.
Korraga kehtib vaid üks soodustus.

Kuressaare teatris toimuvate külalisetendustele kehtivad piletihinnad ja soodustused kehtestab etendust andev teater.

Tähelepanu!

  • Õigeaegselt väljaostmata broneeritud piletid lähevad vabamüüki 7 päeva enne etendust!
  • Pileteid tagasi ei osteta. Pileteid vahetatakse ümber võimaluse korral sama lavastuse
    teistele etendustele.
  • Etenduse ärajäämise korral vahetatakse piletid ümber või ostetakse tagasi 3 tööpäeva
    jooksul.

Hea kingiidee on Kuressaare Teatri kinkekaart. Kinkekaardi tellimiseks palume kirjutada kassa@kuressaareteater.ee.


Külastajate meelespea

* Alates 9. augustist on siseruumides nakkusohutuse kontrollita toimuvatel üritustel ja tegevustes lubatud kuni 50 ning õues kuni 100 osalejat. Kuna Kuressaare teatri saali mahub piirarvudest rohkem osalejaid, alustab teater samuti oma publiku nakkusohutuse kontrollimist.

See tähendab, et üritustel ja tegevustes saavad osaleda üksnes COVID-19 vastu vaktsineerimiskuuri läbinud, nimetatud haiguse läbi põdenud, negatiivse PCR testitulemusega (kehtiv 72h) või antigeeni testi (kehtiv 48h) teinud inimesed. Selleks tuleb teatrimajja sisenedes esitada nõuetele vastav tõend ning isikut tõendav dokument. Erinevate tõendite genereerimise ja piirangute kohta saab täpsemalt lugeda Kultuuriministeeriumi lehelt.

Kuni 18-aastased teatrikülastajad ei pea tõendit esitama, kaasa tuleb võtta vanust tõendav dokument.

Kuressaare teatris kohapeal kiirtestimise võimekust ei ole, mistõttu tuleb vaktsineerimata või COVIDit läbipõdemata inimestel teatrisse tulemiseks sooritada test omal käel tervishoiuteenuse osutaja juures.

Kõigile neile teatrisõpradele, kellel puudub covid-tõend, pakub Kuressaare Teater koostöös  Confido`ga võimalust antigeeni kiirtesti teha soodushinnaga 17 eurot (tavahind 49 eurot). Selleks on vaja testimisele eelregistreerida ja aja broneerimisel kasutada sooduskoodi. Sooduskoodi saamiseks on teatripileti omanikul esmalt vaja saata vastav sooviavaldus teatri messengeri või e-aadressil teater@kuressaareteater.ee. Kood kehtib ainult üle-eestilistes testimispunktides, kliinikutes koodi kasutada ei saa. Antigeeni kiirtestile saab sobivas testimispunktis aja broneerida siia klikkides. Kuressaares asub testimispunkt Auriga ostukeskuse 1. korrusel ning on avatud iga päev E–L 10–19 ja P 10–18.

Palume etendusteks aegsasti kohal olla, sest kontrollimine võtab aega. Uksed ja kohviku avame tund aega enne etenduse algust.

* Kui olete haigestunud või tunnete end haigena, olete kokku puutunud välismaalt saabunud või haigustunnustega isikuga, siis ei ole teatrisse tulek ohutu ega lubatud. Sellisel juhul võtke palun kassaga ühendust ning saate pileti ümber vahetada.

* Maskikandmine on teatris soovituslik.

* Oleme väga tänulikud, kui hoiate teatrimajas liikudes üksteisega mõõdukat distantsi, ka lahkudes.

* Hilinejaid saali ei lubata.

* Etenduste pildistamine ja filmimine on lubatud vaid teatriga kokkuleppel.

* Palume etenduse ajaks vaigistada oma nutiseadmed.

* Saalis söömine ja joomine ei ole lubatud.

* Tugevas alkoholijoobes inimesi saali ei lubata.

Teater tänab oma publikut mõistva suhtumise eest!

Leht viimati uuendatud 16.09.2021

Info vaegkuuljatele

Kuressaare Teatris on parterisse paigaldatud silmusvõimendussüsteem, mille abil on kuulmispuudega inimestel, kes kasutavad kuuldeaparaati, võimalik teatrilavastuste sõnalisest ja muusikalisest osast oluliselt paremini aru saada. Silmussüsteemi kasutamiseks on vajalik silmuseprogramm kuuldeaparaadis. Vaegkuuljad, kelle kuuldeaparaadis seda programmi ei ole, saavad lasta selle paigaldada kuulmiskeskuses.

Heategevuskampaania "Aitan lapsi!"
toob vähekindlustatud lapsed teatrisse.

“Aitan Lapsi” on üks suurem heategevuskampaania Eestis, samas lihtsaim võimalus heategevuses osaleda. Kogu annetatud raha läheb Eestis elavatele lastele teatri, kunsti ja kirjandusega seotud elamuste pakkumiseks. Kasvatame üheskoos kultuurrahvast läbi positiivsete emotsioonide! Kontakt Kuressaares on Ene Pärtel, ene.partel@kuressaareteater.ee, 53458638.